Locuri de muncă la Selgros în 12 orașe. Se oferă și asigurare privată de sănătate

locuri de muncă la selgros

Foto: retail-fmcg.ro

Dacă sunteți interesați de locuri de muncă la Selgros aveți mai multe posturi la dispoziție în această perioadă.

CLICK AICI PENTRU DETALII.

Sunt disponibile următoarele locuri de muncă la Selgros:

AICI PUTEȚI APLICA.

Joburile sunt în orașele:

Locuri de muncă la Selgros – Candidatul ideal pentru postul de lucrător în depozit:

Descrierea postului de lucrător în depozit:

AICI GĂSIȚI MAI MULTE INFORMAȚII.

Locuri de muncă la Selgros – Ce se oferă pentru postul de lucrător în depozit:

Se caută șoferi. Salariul este de 2.600 de euro net / lună, sâmbăta și duminica sunt libere

Cerințe pentru postul de consilier pentru relații cu clienții:

Locuri de muncă la Selgros – Descrierea postului de consilier pentru relații cu clienții:

Oferta pentru postul de consilier pentru relații cu clienții:

Locuri de muncă la Selgros – Cerințe pentru postul de șef de departament:

Descrierea postului de șef de departament:

Locuri de muncă la Selgros – Oferta pentru postul de șef de departament:

CLICK PENTRU A APLICA.

V-ar putea interesa și:

Cele mai noi articole ale noastre:

Exit mobile version